Hakkımızda

“ALCON ÇÖZÜM ÜRETİR.”

ALCON 1998 yılında en iyiye, en kaliteliye ulaşma ve bu başarıyı paylaşma adına çıktığı bu yolda, takım ruhuna önem veren heyecanlı ve güler yüzlü ekibiyle, yenilikçi ve çağdaş bir anlayış içinde hareket eder. Hızlı, doğru ve güvenilir hizmet vermek doğrultusunda “ÇÖZÜM ÜRETİR…”.

ALCON, Türkiye’de ve uluslararası pazardaki yeni fırsatları ve ihtiyaçları tespit eder, değişime hızla uyum sağlar, öncülük eder, yeni pazarlar yaratır, trendleri belirler. Yeni ve farklı fikirleri kucaklar.

ALCON ’nun müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak geliştirdiği ürünler yaşamın birçok alanında kullanılmakla birlikte özellikle; Otomotiv Sektörü, Hırdavat Sektörü, İnşaat Sektörü, Endüstriyel Tesisler ve Tersanelerin tamir, bakım ve onarım ile ilgili mühendislik ihtiyaçlarına inovatif kimyasal çözümler sunar.

ALCON yurtiçi yada yurtdışından gelen ve kendi ürün yelpazesinde bulunan yada geliştirilerek üretilmesi talep edilen kimyasal çözümler için karşılıklı yasal koruma şartlarını içeren fason üretim sözleşmesi eşliğinde; ticari sırlar, teyidleşilmiş formülasyon ve kalite standartları esas alınarak fason üretim yapabilme kapasitesine sahiptir.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.